Следете нé или притиснете Escape

Хотел KATIKIES 5* (Deluxe), Oia - Santorini

5
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Локација: 3км од морето

Хотел: базени, џакузи, интернет, масажи, бар, 3 ресторани,

Соби: балкон, сеф, фен, минибар, сат ТВ, телефон, бањарки, бања

Веб: https://www.katikies.com/

 

Geolocation

Katikies Hotel  5* (Deluxe), Oia - isl. Santorini

Тип на соба / Категорија

Сместување

01.04.17-30.04.17

01.05.17-10.06.17

11.06.17-30.09.17

01.10.17-15.10.17

16.10.17-15.11.17

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на ноќевање со појадок

Double Room -

2Ad

411

485

670

485

411

Junior Suite -

2Ad

468

583

832

583

468

Junior Suite -

2Ad+1ad

578

693

943

693

578

Suite Honeymoon -

2Ad

901

1049

1493

1049

901

Suite Katikies -

2Ad

1123

1576

1766

1576

1123

Suite Senior -

2Ad

601

722

980

722

601

Suite Senior -

2Ad+1ad

712

832

1091

832

712

Suite Superior -

2Ad

722

901

1146

901

722

Suite Superior -

2Ad+1ad

832

1012

1257

1012

832

Минимум престој

 

 1

 1

 1

 1

 1

Опис

Локација: 3км од морето

Хотел: базени, џакузи, интернет, масажи, бар, 3 ресторани,

Соби: балкон, сеф, фен, минибар, сат ТВ, телефон, бањарки, бања

Веб: https://www.katikies.com/

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе