Следете нé или притиснете Escape

Хотел EUPHORIA CLUB

4

Попусти

Понуда за работни денови:

  • 10% попуст на сите цени (валиден за престој од Недела до Четврток на на база на ноќевање со појадок)

Дневни попусти:

  • 7=6 за престој во периодите: 02.12-28.12; 11.01-02.02 и пристигнувања после 25.02
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Нов луксузен хотел. Располага со комфортни соби, ресторан, бар, интернет, конференциска услуга, спа центар, добар сервис. Идеален избор за незаборавен зимски одмор.

Локација:2км од гондолата, 1,5км од центарот на Боровец

Опис на собите: вкупно 110 соби, опремени со: кујнско катче, сат ТВ, греење, телефон, мини бар, сеф, интернет, фен, бања, балкон

http://www.borovets-euphoria.com/site/en/main.php

Geolocation

EUPHORIA CLUB 4*

01.04-30.06;          01.09-01.12

01.07-31.08

STUDIO / Ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

44

54

STD 1возрасен+1дете

47

56

STD 1возрасен+2деца

47

56

STD 2возрасни

47

56

STD 2возрасни+1дете

47

56

ONE BEDROOM APARTMENT / Ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

58

67

APP 1возрасен+1дете

58

67

APP 1возрасен+2деца

58

67

APP 1возрасен+3деца

75

90

APP 2возрасни

58

67

APP 2возрасни+1дете

58

67

APP 2возрасни+2деца

75

90

APP 3возрасни

76

87

APP 3возрасни+1дете

76

87

APP 4возрасни

93

108

TWO BEDROOMS APARTMENT/ Ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

106

123

APP 1возрасен+1дете

106

123

APP 1возрасен+2деца

106

123

APP 1возрасен+3деца

106

123

APP 1возрасен+4деца

123

146

APP 2возрасни

106

123

APP 2возрасни+1дете

106

123

APP 2возрасни+2деца

106

123

APP 2возрасни+3деца

123

146

APP 3возрасни

106

123

APP 3возрасни+1дете

106

123

APP 3возрасни+2деца

123

146

APP 4возрасни

141

164

APP 4возрасни+1дете

141

164

APP 5возрасни

163

189

TWO BEDROOMS VILLA/ Ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

150

157

APP 1возрасен+1дете

150

157

APP 1возрасен+2деца

150

157

APP 1возрасен+3деца

150

157

APP 1возрасен+4деца

168

180

APP 2возрасни

150

157

APP 2возрасни+1дете

150

157

APP 2возрасни+2деца

150

157

APP 2возрасни+3деца

168

180

APP 3возрасни

150

157

APP 3возрасни+1дете

150

157

APP 3возрасни+2деца

168

180

APP 4возрасни

201

210

APP 4возрасни+1дете

201

210

APP 5возрасни

231

241

Период за откажување:

3 денови

5 денови

Пенали за откажување:

2 ноќи

2 ноќи

Пенали за непојавување:

100 % од резервираниот престој

100 % од резервираниот престој

Минимум престој:

-

-

Доплати:

Возрасен

Дете 2-12

Полупансион

11,00 €

9,00

Туристичка такса, по лице, на ден

1,00

1,00

Деца 2-12

   

*Во цената е вклучено користење на базен, парна бања, сауна, интернет, паркинг

http://www.borovets-euphoria.com/site/en/main.php

 

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе