Следете нé или притиснете Escape

  • Авио билет од Солун + трансфер Скопје-Солун-Скопје + багаж до 20кг + трансфер аеродром-хотел-аеродром – 210 еур по лице
  • Задолжителна доплата за аеродромски такси – 45 еур по лице
  • Дополнително, изберете некој од понудените хотели/апартмани или побарајте понуда за други хотели/апартмани

Крит

Aglaia Apartments-Malia-Crete-Heraklion
No votes yet
Anemi Studios & Apartments-Stalis, Crete-Heraklion
1
Average: 1 (1 vote)
Vagelis Studios & Apartments - Malia, Crete-Heraklion
3
Average: 3 (1 vote)
Triton Malia Hotel - Malia, Crete-Heraklion
3
Average: 3 (1 vote)
Triton Garden Hotel - Malia, Crete-Heraklion
3
Average: 3 (1 vote)
Stalis Bay Studios & Apatrments - Stalis, Crete-Heraklion
3
Average: 3 (1 vote)
Mari Kristin Beach Hotel - Hersonissos, Crete-Heraklion
4
Average: 4 (1 vote)
Hermes Hotel Malia - Malia, Crete-Heraklion
2
Average: 2 (1 vote)
Blue Sky Apartments- Malia, Crete-Heraklion
No votes yet
Zantina Hotel 2* - Rethimno, Crete-Rethimno
2
Average: 2 (1 vote)
Rethymno Mare Hotel 5* - Skaleta, Crete-Rethimno
5
Average: 5 (1 vote)
Silva Beach Hotel 4* - Hersonissos, Crete-Heraklion
4
Average: 4 (1 vote)
Hersonissos Central Hotel 3* - Hersonissos, Crete-Heraklion
3
Average: 3 (1 vote)
Klio Apart Hotel 4* - Gouves, Crete-Heraklion
4
Average: 4 (1 vote)
Rethymno Village Hotel 3* - Platanias, Crete-Rethimno
3
Average: 3 (1 vote)
Michele Marie Apartment Hotel - Agia Pelagia, Crete-Heraklion
No votes yet

Pages

Сите понуди за Крит

Хит дестинација за млади - МАЛИА

Крит