Следете нé или притиснете Escape

  • Авио билет од Солун + трансфер Скопје-Солун-Скопје + багаж до 20кг + трансфер аеродром-хотел-аеродром – 210 еур по лице
  • Задолжителна доплата за аеродромски такси – 45 еур по лице
  • Дополнително, изберете некој од понудените хотели/апартмани или побарајте понуда за други хотели/апартмани

Крит

Begeti Bay Hotel 4* - Skaleta, Crete-Rethimno
4
Average: 4 (1 vote)

Pages

Сите понуди за Крит

Хит дестинација за млади - МАЛИА

Крит