Следете нé или притиснете Escape

Хотел KOPSIS Beach - Пефкохори

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Напомена

Напомени:

- Дете од 0-3.99год БЕСПЛАТНО

- Бебешко креветче 5€/дневно

- Цените се дадени по соба за ноќевање на наведената услуга, изразени во евра за плаќање исклучиво во денарска противвредност по курс 1€ = 62,00мкд

 

Легенда:

- RO – room only / само ноќевање,без исхрана

- BB – Bed and Breakfast / ноќевање со појадок

 

Општи напомени:

Клима е вклучена во цената. Лежалки и чадор на базен – БЕСПЛАТНО. Лежалки и чадор на плажа со доплата (нарачка на пијалок од бар, минимум 4€ по лице). Чистење на собите секој ден. Промена на пешкири секои два дена. Промена на постелнина секои 4 дена. Бесплатно WiFi. Собите имаат мини фрижидерче, TV 32" LED со сателитска,сопствен тоалет ...

 

 

Geolocation

01/06/18 - 14/06/18

09/09/18 - 23/09/18

*** минимум 4 ноќевања ***

Сместување:

Цена / услуга

2 Возрасни

69€ / BB

2 + 1 дете (4-11,99год)

75€ / BB

2 + 2 деца (4-11,99год)

79€ / BB

3 Возрасни

92€ / BB

15/06/18 - 12/07/18

02/09/18 - 08/09/19

*** минимум 4 ноќевања ***

Сместување:

Цена / услуга

2 Возрасни

92€ / BB

2 + 1 дете (4-11,99год)

98€ / BB

2 + 2 деца (4-11,99год)

105€ / BB

3 Возрасни

120€ / BB

13/07/18 - 01/09/18

*** минимум 5 ноќевања ***

Сместување:

Цена / услуга

2 Возрасни

115€ / BB

2 + 1 дете (4-11,99год)

120€ / BB

2 + 2 деца (4-11,99год)

125€ / BB

3 Возрасни

149€ / BB

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе