Следете нé или притиснете Escape

IONIAN PRINCESS HOTEL 4

4
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА -
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

IONIAN PRINCESS HOTEL 4 *   ACHARAVI         www.ionianprincess.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

Број на лица

10.05-31.05

19.09-10.10

01.06-10.07

08.09-18.09

11.07-20.08

21.08-07.09

SINGLE ROOM

1Возрасни

61

72

101

83

1Возрасни+1деца(0-5)

61

72

101

83

1Возрасни+1деца(6-11.99)

72

83

112

94

DOUBLE ROOM

2Возрасни

66

84

122

102

3Возрасни

90

114

165

138

2Возрасни+1деца(0-5)

66

84

122

102

2Возрасни+1деца(6-11.99)

77

95

133

113

SUITE CLASSIC

2Возрасни

82

126

190

148

3Возрасни

82

126

190

148

3Возрасни+1деца(0-5)

82

126

190

148

3Возрасни+1деца(6-11.99)

82

126

190

148

2Возрасни+1деца(0-5)

82

126

190

148

2Возрасни+1деца(6-11.99)

82

126

190

148

4Возрасни

103

158

238

186

2Возрасни+2деца(0-5)

82

126

190

148

2Возрасни+2деца(0-5)

(6-11.99)

82

126

190

148

2Возрасни+2деца(6-11.99)

93

137

201

159

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА

SINGLE ROOM

1Возрасни

75

86

115

97

1Возрасни+1деца(0-5)

75

86

115

97

1Возрасни+1деца(6-11.99)

94

105

134

116

DOUBLE ROOM

2Возрасни

95

113

150

130

3Возрасни

133

157

208

181

2Возрасни+1деца(0-5)

95

113

150

130

2Возрасни+1деца(6-11.99)

114

131

169

149

SUITE CLASSIC

2Возрасни

111

155

219

177

3Возрасни

125

169

233

191

3Возрасни+1деца(0-5)

125

169

233

191

3Возрасни+1деца(6-11.99)

133

177

241

199

2Возрасни+1деца(0-5)

111

155

219

177

2Возрасни+1деца(6-11.99)

118

162

227

185

4Возрасни

160

215

295

243

2Возрасни+2деца(0-5)

111

155

219

177

2Возрасни+2деца(0-5)

(6-11.99)

118

162

227

185

2Возрасни+2деца(6-11.99)

137

181

245

203

Туристичка такса 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Локација: 40 км од градот Крф

Соби: балкон, фен, телефон, САТ ТВ, радио, клима, фрижидер, сеф

Опис: пиано бар, ресторан, таверна, пул бар, бар на плажа, анимација, аеробик, тенис, фудбал, одбојка на плажа, кошарка, ТВ салон, билијард, 2 базена, мини клуб, детски базен, детска анимација, интернет, паркинг

 

  SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

IONIAN PRINCESS HOTEL 4 *   AДЕЦАARAVI         www.ionianprincess.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

Број на лица

10.05-31.05

19.09-10.10

01.06-10.07

08.09-18.09

11.07-20.08

21.08-07.09

SINGLE ROOM

1Возрасни

54

64

90

73

1Возрасни+1деца(0-5)

54

64

90

73

1Возрасни+1деца(6-11.99)

64

73

98

83

DOUBLE ROOM

2Возрасни

59

74

107

90

3Возрасни

80

101

145

122

2Возрасни+1деца(0-5)

59

74

107

90

2Возрасни+1деца(6-11.99)

69

84

117

99

SUITE CLASSIC

2Возрасни

73

112

168

130

3Возрасни

73

112

168

130

3Возрасни+1деца(0-5)

73

112

168

130

3Возрасни+1деца(6-11.99)

73

112

168

130

2Возрасни+1деца(0-5)

73

112

168

130

2Возрасни+1деца(6-11.99)

73

112

168

130

4Возрасни

91

139

210

164

2Возрасни+2деца(0-5)

73

112

168

130

2Возрасни+2деца(0-5)

(6-11.99)

73

112

168

130

2Возрасни+2деца(6-11.99)

82

122

178

140

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА

SINGLE ROOM

1Возрасни

66

76

102

86

1Возрасни+1деца(0-5)

66

76

102

86

1Возрасни+1деца(6-11.99)

83

93

118

103

DOUBLE ROOM

2Возрасни

84

99

133

115

3Возрасни

117

138

182

159

2Возрасни+1деца(0-5)

84

99

133

115

2Возрасни+1деца(6-11.99)

101

116

149

131

SUITE CLASSIC

2Возрасни

97

137

193

156

3Возрасни

111

149

206

169

3Возрасни+1деца(0-5)

111

149

206

169

3Возрасни+1деца(6-11.99)

117

156

212

176

2Возрасни+1деца(0-5)

97

137

193

156

2Возрасни+1деца(6-11.99)

105

144

200

162

4Возрасни

141

190

260

214

2Возрасни+2деца(0-5)

97

137

193

156

2Возрасни+2деца(0-5)

(6-11.99)

105

144

200

162

2Возрасни+2деца(6-11.99)

122

160

217

179

Туристичка такса 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Локација: 40 км од градот Крф

Соби: балкон, фен, телефон, САТ ТВ, радио, клима, фрижидер, сеф

Опис: пиано бар, ресторан, таверна, пул бар, бар на плажа, анимација, аеробик, тенис, фудбал, одбојка на плажа, кошарка, ТВ салон, билијард, 2 базена, мини клуб, детски базен, детска анимација, интернет, паркинг

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

  SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 

 

IONIAN PRINCESS HOTEL 4 *   AДЕЦАARAVI         www.ionianprincess.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

Број на лица

20.05-31.05

01.06-08.06

09.06-22.06

11.07-20.08

21.08-07.09

08.09-18.09

19.09-03.10

SINGLE ROOM

1Возрасни

43

51

57

81

66

57

43

1Возрасни+1деца(0-5)

43

51

57

81

66

57

43

1Возрасни+1деца(6-11.99)

51

59

66

90

75

66

51

DOUBLE ROOM

2Возрасни

46

60

67

97

82

67

46

3Возрасни

63

80

92

131

111

92

63

2Возрасни+1деца(0-5)

46

60

67

97

82

67

46

2Возрасни+1деца(6-11.99)

54

67

76

106

91

76

54

SUITE CLASSIC

2Возрасни

57

88

102

152

119

102

57

3Возрасни

57

88

102

152

119

102

57

3Возрасни+1деца(0-5)

57

88

102

152

119

102

57

3Возрасни+1деца(6-11.99)

57

88

102

152

119

102

57

2Возрасни+1деца(0-5)

57

88

102

152

119

102

57

2Возрасни+1деца(6-11.99)

57

88

102

152

119

102

57

4Возрасни

72

111

126

190

148

126

72

2Возрасни+2деца(0-5)

57

88

102

152

119

102

57

2Возрасни+2деца(0-5)

(6-11.99)

57

88

102

152

119

102

57

2Возрасни+2деца(6-11.99)

65

96

111

161

128

111

65

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА

SINGLE ROOM

1Возрасни

53

61

70

93

78

70

53

1Возрасни+1деца(0-5)

53

61

70

93

78

70

53

1Возрасни+1деца(6-11.99)

66

74

84

107

93

84

66

DOUBLE ROOM

2Возрасни

67

80

91

120

105

91

67

3Возрасни

93

111

126

166

145

126

93

2Возрасни+1деца(0-5)

67

80

91

120

105

91

67

2Возрасни+1деца(6-11.99)

81

93

106

136

119

106

81

SUITE CLASSIC

2Возрасни

77

108

124

176

141

124

77

3Возрасни

88

119

136

187

154

136

88

3Возрасни+1деца(0-5)

88

119

136

187

154

136

88

3Возрасни+1деца(6-11.99)

93

124

141

193

159

141

93

2Возрасни+1деца(0-5)

77

108

124

176

141

124

77

2Возрасни+1деца(6-11.99)

83

114

130

181

148

130

83

4Возрасни

113

151

172

236

194

172

113

2Возрасни+2деца(0-5)

77

108

124

176

141

124

77

2Возрасни+2деца(0-5)

(6-11.99)

83

114

130

181

148

130

83

2Возрасни+2деца(6-11.99)

96

127

146

197

164

146

96

Туристичка такса 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Локација: 40 км од градот Крф

Соби: балкон, фен, телефон, САТ ТВ, радио, клима, фрижидер, сеф

Опис: пиано бар, ресторан, таверна, пул бар, бар на плажа, анимација, аеробик, тенис, фудбал, одбојка на плажа, кошарка, ТВ салон, билијард, 2 базена, мини клуб, детски базен, детска анимација, интернет, паркинг

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 1524

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе