Следете нé или притиснете Escape

ENRIQUE IGLESIAS СОФИЈА, 06.11.2018

Програма

Програма на патувањето:

06.11 / вторник / Состанок на групата на паркингот спроти хотелот Холидеј Ин во 06:30 часот. Тргнување кон Софија во 07:00 часот. Дневно возење со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Софиа во пладневните часови, слободно време за индивидуални активности. Почеток на концертот во 20.00 часот. По завршувањето на концертот, состанок на договореното место и поаѓање за Скопје. Ноќно возење со попатни паузи за одмор и царински формалности.

07.11 / среда / Пристигнување во Скопје во раните утрински часови. Крај на програмата

Опис

Без сомнение една од највлијателните фигури во поп музиката повторно доаѓа во Софија на 06.11.2018, дојдете со Папилон на овој спектакуларен настан.

Во ноември Енрике ќе гостува во Софија со актуелната програма All The Hits Live, која, како што се гледа од насловот, е составена од најголемите хитови на пејачот.Новото шоу All The Hits Live доаѓа и со нова побогата сценографија, вклучувајќи LED ѕид од 500 квадратни метри, големи светлосни и пиротехнички ефекти и секако помоќно озвучување, благодарение на техниката од најновата генерација. 

Категории

Влезница + превоз

Партер

76 EUR

Фан пит

117 EUR

 

Напомена

 

  • За реализација на аранжманот, потребен е минимум од 40 патници
  • За овој аранжман важат општите услови за патување на СКТМ и ТА ПАПИЛОН
  • 1 ЕУР = 62 МКД

Важни информации

Во цената на аранжманот е вклучено:

  • Превоз со туристички автобус на наведената релација
  • Влезница за концертот од избраната категорија
  • Организација на аранжманот и придружник на патувањето

Во цената на аранжманот не е вклучено:

  • Патничко осигурување
  • Други неспоменати услуги

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе