star star star

HOTEL BREZA

Боровец

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотел Breza е лоциран во популарниот планински ресорт Боровец. Нуди конфорно сместување со Wi-Fi iинтернет пристап. Во склоп на хотелот Breza има лоби бар, ресторан со камин и сочева тераса со можност за скара. Жичара: 150 m Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Ресторан
 • Рент-а-кар
 • Бесплатен паркинг
 • Лоби бар
 • Перална
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
Активности во близина на хотелот
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Јавање коњи
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Телефон
 • Мини Бар
 • Греење
 • Бања/Тоалет
 • Клима Уред
локација
 • X Координати: 42.26521172051493
 • Y координати: 23.603702187538147
Спа Услуги
 • Сауна
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани

Полето за е-пошта е празно!

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди