star star star

HOTEL MOURA

Боровец

SPO 17.06 - 10% за резервации направени во период: 17.06-30.09 и престој во период : 01.12-31.03

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот се наоѓа во самиот центар на Боровец. Тој нуди удобно сместување со  Wi-Fi пристап до интернет и кабелска телевизија. Некои од собите за гости, исто така имаат тераси. Хотел Мура има ресторан за до 120 луѓе и шармантен лоби бар со камин. Достапен е за посетители со деца. Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Сеф на рецепција
 • Рент-а-кар
 • Детско катче
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг
 • Лоби бар
 • Ски гардeробер
 • Перална
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
Активности во близина на хотелот
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Јавање коњи
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Мини Бар
 • Греење
 • Бања/Тоалет
 • Балкон (на 1 кат)
локација
 • X Координати: 42.26817516757167
 • Y координати: 23.60562264919281

Полето за е-пошта е празно!

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди