star star star star

HOTEL ORPHEUS

Пампорово

дневни попусти: 7=6; 14=12 за пристигнувања во период 02.01-31.03

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Детско катче
  • Паркинг
  • Сауна
  • Фитнес
  • Џакузи
Прикажи повеќе
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди