star star star star

HOTEL PANORAMA RESORT

Банско

15% попуст за резервации до 31.03 за престој 14.01-16.01 и 19.01-31.03, минимум престој 2 ноќи

Попустот се комбинира со дневни попусти 7=6

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Детско катче
  • СПА
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди