star star star star

HOTEL STRAZHITE

Банско

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот Стражите е комбинација на традиционална архитектура со модерни содржини, се наоѓа на прекрасна локација во близина на ски гондолата во Банско. Се состои од една зграда на три спрата со пространи удобни соби, ресторан, барови, продавници, интернет, рум сервис, спа центар, погоден за економилчен зимски одмор. Жичара: 200 m Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Интернет
 • Ресторан
 • Ресторан а ла карт
 • 24 часовна услуга во соба
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Рецепција 24/7
 • Приватен паркинг
Активности во близина на хотелот
 • Пинг-Понг
 • Билијард
 • Велосипеди за изнајмување
 • Планинарење
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Мини Бар
 • Фен
 • Бања/Тоалет
 • Клима Уред
 • Када/Туш Кабина
локација
 • X Координати: 41.830390
 • Y координати: 23.480690
Спа Услуги
 • Зона за третмани
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна (бесплатно)
 • Турска бања/Хаммам (бесплатно)
 • Фитнес (бесплатно)
 • Mасажа третмани

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди