Следете нé или притиснете Escape

Casa Karina

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Важни информации

Цените се дадени по лице и вклучуваат: ноќевања, ол инклузив оброци, празничен Велигденски ручек, користење на базен, сауна, парна бања, фитнес центар, интернет низ ценилиот хотел, кујна

 

Дополнителни услови:

  • Ол инклузив оброците и пијалоците се валидни за главниот ресторан
  • За помалку од 20 лица во хотелот оброците се по однапред избрано мени
  • Ивезени пијалоци и еспресо се плаќаат
  • На лица под 18 години не им се дозволени алкохолни пијалоци

 

Услуги со плаќање:

  • Подземен паркинг со видео надзор 5 еур на ден
  • Користење на бањарки 2.50 еур за целиот престој со депозит од 15 еур
  • Домашно милениче до 5кг: 5 еур на ден
  • Бебешко креветче: 2.50 еур на ден

 

Geolocation

05.04 – 10.04.2018

Тип на соби

 

Велигденски пакети на база на ALL INCLUSIVE

05.04-10.04.2018

 

3 ноќи

4 ноќи

5 ноќи

DBL                                                                    1 pax

109 €

143 €

168 €

STUDIO                                                             1 pax

109 €

143 €

168 €

ONE BEDROOM APARTMENT                      1 pax

117 €

153 €

181 €

TWO BEDROOMS APARTMENT                   1 pax 

117 €

153 €

181 €

SGL

163 €

214 €

252 €

Возрасен на дополнително легло

88 €

115 €

135 €

Дете 6-11.99 на дополнително легло

66 €

87 €

102 €

Дете 6-11.99 на редовно легло

72 €

94 €

110 €

Дете 0-5.99 на дополнително легло

Беспплатно

Периоди за откажување

14 days / 7 days

 

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе