Следете нé или притиснете Escape

BOROVETS HILLS 5* НОВОГОДИШНИ ПАКЕТИ 29.12-04.01

Попусти

Попуст за рана резервација

-          10% за резервации до 30.11

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

BOROVETS HILLS 5* НОВОГОДИШНИ ПАКЕТИ

29.12-04.01

3 ноќи пакет

4 ноќи пакет

5 ноќи пакет

6 ноќи пакет

7 ноќи пакет

DBL STANDART 

Цените се дадени во евра, по лице, по соба, на ден, на база на полупасион

Еднокреветна соба

525

660

772

864

934

DBL 1возрасен+1дете

600

769

926

1052

1168

DBL 1возрасен+2деца

750

961

1158

1315

1460

DBL 2возрасни

750

961

1158

1315

1460

DBL 2возрасни+1дете

900

1153

1390

1578

1753

DBL 3возрасни

1013

1297

1563

1775

1972

STUDIO 

Цените се дадени во евра, по лице, по студио, на ден, на база на полупасион

Еднокреветна соба

844

1084

1304

1501

1680

STD 1возрасен+1дете

676

867

1043

1201

1344

STD 1возрасен+2деца

844

1084

1304

1501

1680

STD 1возрасен+3деца

1013

1301

1564

1801

2016

STD 2возрасни

844

1084

1304

1501

1680

STD 2возрасни+1дете

1013

1301

1564

1801

2016

STD 2возрасни+2деца

1182

1518

1825

2101

2352

STD 3возрасни

1140

1464

1760

2026

2268

ONE BEDROOM APARTMENT

Цените се дадени во евра, по лице, по апартман, на ден, на база на полупасион

Еднокреветна соба

1001

1252

1487

1676

1897

APP 1возрасен+1дете

801

1002

1190

1340

1518

APP 1возрасен+2деца

1001

1252

1487

1676

1897

APP 1возрасен+3деца

1202

1503

1785

2011

2277

APP 2возрасни

1001

1252

1487

1676

1897

APP 2возрасни+1дете

1202

1503

1785

2011

2277

APP 2возрасни+2деца

1402

1753

2082

2346

2656

APP 3возрасни

1352

1690

2008

2262

2561

Периоди за откажување

7 дена

7 дена

7 дена

7 дена

7 дена

Пенали за откажување

100% од резервираниот престој

100% од резервираниот престој

100% од резервираниот престој

100% од резервираниот престој

100% од резервираниот престој

Минимум престој

-

-

-

-

-

Доплати

Возрасни

Деца 4-12

     

Туристичка такса, по лице, на ден

1,00 €

1,00

     

Деца 4-12

* Во ценaта на пакетот е вклучено: користење на внатрешен базен, фитнес центар, сауна, парна бања, џакузи, сеф, интернет, паркинг, Новогодишна вечера на 31/12/17, Новогодишен ручек на 01/01/18

http://www.borovetshills-bg.com/index.php

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе