Следете нé или притиснете Escape

Апартмани GREEN LIFE FAMILY

Попусти

Попуст за рана резервација:

-          10% за резервации до 30.11

Дневни попусти:

-          7=6; 10=8 за престој во периодите: 01.12-21.12; 04.01-25.01 и 05.03-31.03

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Апартманите располагаат со сауна, парна бања, интернет на рецепција, остава за ски опрема, ресторан, бар

Локација: 300м од ски терените

Опис на собите: кабелска ТВ, кујнско катче, балкон, бања

Geolocation

 

GREEN LIFE FAMILY APARTMENTS

01.12-21.12;

04.01-25.01;

05.03-31.03

22.12-28.12;

26.01-04.03

29.12-03.01

STUDIO STANDARD 

Цените се дадени во евра, по студио, на ден, на база на ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

34

48

68

STD 1возрасен+1дете

34

48

68

STD 1возрасен+2деца

41

55

78

STD 2возрасни

34

48

68

STD 2возрасни+1дете

41

55

78

STD 3возрасни

41

55

78

STUDIO STANDARD 

Цените се дадени во евра, по студио, на ден, на база на полупансион

Еднокреветна соба

46

59

89

STD 1возрасен+1дете

46

59

89

STD 1возрасен+2деца

57

71

108

STD 2возрасни

46

59

89

STD 2возрасни+1дете

57

71

108

STD 3возрасни

57

71

108

ONE BEDROOM APARTMENT 

Цените се дадени во евра, по апартман, на ден, на база на ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

51

68

91

APP 1возрасен+1дете

51

68

91

APP 1возрасен+2деца

51

68

91

APP 1возрасен+3деца

51

68

91

APP 2возрасни

51

68

91

APP 2возрасни+1дете

51

68

91

APP 2возрасни+2деца

51

68

91

APP 3возрасни

51

68

91

ONE BEDROOM APARTMENT 

Цените се дадени во евра, по апартман, на ден, на база на ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

82

96

125

APP 1возрасен+1дете

82

96

125

APP 1возрасен+2деца

82

96

125

APP 1возрасен+3деца

82

96

125

APP 2возрасни

82

96

125

APP 2возрасни+1дете

82

96

125

APP 2возрасни+2деца

82

96

125

APP 3возрасни

82

96

125

TWO BEDROOMS APARTMENT 

Цените се дадени во евра, по апартман, на ден, на база на ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

68

89

113

APP 1возрасен+1дете

68

89

113

APP 1возрасен+2деца

68

89

113

APP 1возрасен+3деца

68

89

113

APP 1возрасен+4деца

68

89

113

APP 1возрасен+5деца

68

89

113

APP 2возрасни

68

89

113

APP 2возрасни+1дете

68

89

113

APP 2возрасни+2деца

68

89

113

APP 2возрасни+3деца

68

89

113

APP 2возрасни+4деца

68

89

113

APP 3возрасни

68

89

113

APP 3возрасни+1дете

68

89

113

APP 3возрасни+2деца

68

89

113

APP 3возрасни+3деца

68

89

113

APP 4возрасни

68

89

113

APP 4возрасни+1дете

68

89

113

APP 4возрасни+2деца

68

89

113

APP 5возрасни

68

89

113

TWO BEDROOMS APARTMENT 

Цените се дадени во евра, по апартман, на ден, на база на ноќевање со појадок

Еднокреветна соба

109

130

171

APP 1возрасен+1дете

109

130

171

APP 1возрасен+2деца

109

130

171

APP 1возрасен+3деца

109

130

171

APP 1возрасен+4деца

109

130

171

APP 1возрасен+5деца

109

130

171

APP 2возрасни

109

130

171

APP 2возрасни+1дете

109

130

171

APP 2возрасни+2деца

109

130

171

APP 2возрасни+3деца

109

130

171

APP 2возрасни+4деца

109

130

171

APP 3возрасни

109

130

171

APP 3возрасни+1дете

109

130

171

APP 3возрасни+2деца

109

130

171

APP 3возрасни+3деца

109

130

171

APP 4возрасни

109

130

171

APP 4возрасни+1дете

109

130

171

APP 4возрасни+2деца

109

130

171

APP 5возрасни

109

130

171

Периоди за откажување

3 дена

5 дена

14 дена

Пенали за откажување

Првата ноќ

Првата ноќ

100% од резервираниот престој

Пенали за непојавување

2 ноќи

2 ноќи

100% од резервираниот престој

Минимум престој

-

-

3 ноќи

Доплати

Возрасни

Деца 2-12

 

Туристичка такса по лице, на ден

1,00 €

1,00

 

Деца  2-12

*Во цената е вклучено користење на сауна, парна бања и паркинг

https://greenlife.bg/pamporovo

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе