Следете нé или притиснете Escape

Хотел APART FOREST NOOK

3

Попусти

Попусти за рана резервација:

-         10% за резервации до 30.11

Дневни попусти валидни само за сместување во VILLA!:

-         7=6, 11=9 и 14=11 за престој во периодот 01.12-28.12 и пристигнувања после 03.01

-         7=5 за пристигнувања после 01.03

Попустите за рана резервација и дневните попусти се комбинираат

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Пријатен апартхотел кој располага со ресторан, бар, ноќен клуб, спа центар, билијард

Локација: 5км од центарот на Пампорово, 4км од ски стазите

Опис на собите: сат ТВ, фрижидер, бања, кујнско катче во апартманите

http://www.forestnook.net/?lang=en

Geolocation

APART HOTEL FOREST NOOK 3*

01.12-22.12; 03.01-17.01; 07.03-15.04

23.12-28.12; 18.01-06.03

29.12-02.01

DBL STANDART / Полупансион

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полупансион

Еднокреветна соба

48

52

88

DBL 1возрасен+1дете

48

52

88

DBL 1возрасен+2деца

57

62

97

DBL 2возрасни

48

52

88

DBL 2возрасни+1дете

57

62

97

DBL 3возрасни

62

66

101

ONE BEDROOM APARTMENT / Полупансион

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полупансион

Еднокреветна соба

52

62

111

APP 1возрасен+1дете

52

62

111

APP 1возрасен+2деца

62

71

120

APP 1возрасен+3деца

71

80

129

APP 2возрасни

52

62

111

APP 2возрасни+1дете

62

71

120

APP 2возрасни+2деца

71

80

129

APP 3возрасни

66

75

124

APP 3возрасни+1дете

75

84

133

APP 4возрасни

80

89

138

TWO BEDROOMS APARTMENT / Полупансион

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полупансион

Еднокреветна соба

93

103

168

APP 1возрасен+1дете

93

103

168

APP 1возрасен+2деца

93

103

168

APP 1возрасен+3деца

103

112

177

APP 1возрасен+4деца

112

121

186

APP 1возрасен+5деца

93

103

168

APP 2возрасни

93

103

168

APP 2возрасни+1дете

93

103

168

APP 2возрасни+2деца

103

112

177

APP 2возрасни+3деца

112

121

186

APP 2возрасни+4деца

93

103

168

APP 3возрасни

93

103

168

APP 3возрасни+1дете

103

112

177

APP 3возрасни+2деца

112

121

186

APP 3возрасни+3деца

93

103

168

APP 4возрасни

103

112

177

APP 4возрасни+1дете

112

121

186

APP 4возрасни+2деца

107

116

181

APP 5возрасни

116

125

190

APP 5возрасни+1дете

121

130

195

APP 6возрасни

93

103

168

DBL STANDART / Полнпансион +

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полнпансион +

Еднокреветна соба

68

74

108

DBL 1возрасен+1дете

68

74

108

DBL 1возрасен+2деца

80

86

120

DBL 2возрасни

68

74

108

DBL 2возрасни+1дете

80

86

120

DBL 3возрасни

91

97

131

ONE BEDROOM APARTMENT / Полнпансион +

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полнпансион +

Еднокреветна соба

74

82

137

APP 1возрасен+1дете

74

82

137

APP 1возрасен+2деца

86

93

148

APP 1возрасен+3деца

97

105

160

APP 2возрасни

74

82

137

APP 2возрасни+1дете

86

93

148

APP 2возрасни+2деца

97

105

160

APP 3возрасни

97

105

160

APP 3возрасни+1дете

108

116

171

APP 4возрасни

120

128

182

TWO BEDROOMS APARTMENT / Полнпансион +

Цените се дадени во евра, по соба, на ден, на база на полпансион +

Еднокреветна соба

137

148

214

APP 1возрасен+1дете

137

148

214

APP 1возрасен+2деца

137

148

214

APP 1возрасен+3деца

137

148

214

APP 1возрасен+4деца

148

160

226

APP 1возрасен+5деца

160

171

237

APP 2возрасни

137

148

214

APP 2возрасни+1дете

137

148

214

APP 2возрасни+2деца

137

148

214

APP 2возрасни+3деца

148

160

226

APP 2возрасни+4деца

160

171

237

APP 3возрасни

137

148

214

APP 3возрасни+1дете

137

148

214

APP 3возрасни+2деца

148

160

226

APP 3возрасни+3деца

160

171

237

APP 4возрасни

137

148

214

APP 4возрасни+1дете

148

160

226

APP 4возрасни+2деца

160

171

237

APP 5возрасни

160

171

237

APP 5возрасни+1дете

171

182

249

APP 6возрасни

182

194

260

TWO BEDROOMS VILLA / Наем на вила

Цените се дадени по вила, за наем на вила, на ден

Еднокреветна соба

75

92

162

VILLA 1возрасен+1дете

75

92

162

VILLA 1возрасен+2деца

75

92

162

VILLA 1возрасен+3деца

75

92

162

VILLA 1возрасен+4деца

75

92

162

VILLA 1возрасен+5деца

75

92

162

VILLA 2возрасни

75

92

162

VILLA 2возрасни+1дете

75

92

162

VILLA 2возрасни+2деца

75

92

162

VILLA 2возрасни+3деца

75

92

162

VILLA 2возрасни+4деца

75

92

162

VILLA 3возрасни

75

92

162

VILLA 3возрасни+1дете

75

92

162

VILLA 3возрасни+2деца

75

92

162

VILLA 3возрасни+3деца

75

92

162

VILLA 4возрасни

75

92

162

VILLA 4возрасни+1дете

75

92

162

VILLA 4возрасни+2деца

75

92

162

VILLA 5возрасни

75

92

162

VILLA 5возрасни+1дете

75

92

162

VILLA 6возрасни

75

92

162

Периоди за откажување

1 дена

3 дена

15 дена

Пенали за откажување

Првата ноќ

Првата ноќ

100% од резервираниот престој

Пенали за откажување

2 ноќи

2 ноќи

100% од резервираниот престој

Минимум престој

-

-

3 ноќи

Доплати

Возрасни

Деца 6-12

 

Доплата за полнпансион+ во вила

19,00 €

10,00

 

Вечера за Божиќ / 25.12

25,00 €

10,00

 

Вечера за Нова Година

45,00 €

25,00

 

Туристичка такса, по лице, на ден

1,00 €

1,00

 

Деца 6-12

*Во цената е вклучено користење на базен, џакузи, сауна, интернет и автобус до жичарата

*Полнпансион+ - ручекот може да биде во хотелот или на стазите; вечерата вклучува користење на Бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе