Следете нé или притиснете Escape

ALL SEASONS CLUB - Хотел

4
РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Елегантен апартхотел со панорамски поглед кон градот Банско. Располага со ресторан, бар, спа центар, масажи, соба за игри

Опис на собите: кујнско катче, кабелска ТВ, балкон со поглед кон планината, бања

http://www.allseasonsclub.com/

Geolocation

BANSKO SPA & HOLIDAYS 4*

01.12-06.12; 10.12-22.12; 01.03-31.03

23.12-27.12

28.12-02.01

03.01-28.02

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ПО НОЌ НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DBL STANDART / HB

25

36

57

34

 1Возрасен +1Дете

42

61

97

58

 1Возрасен +2Деца

54

79

125

75

 1Возрасен +1Дете+2Деца 0-7

54

79

125

75

 1Возрасен +3Деца

66

97

154

92

 2Возрасни

49

72

114

68

 2Возрасни+1Дете

61

90

143

86

 2Возрасни+2Деца 0-7

61

90

143

86

 2Возрасни+2Деца

74

108

171

103

 3Возрасни

66

97

154

92

DBL STANDART / AI

30

42

-

40

 1Возрасен +1Дете

51

72

-

68

 1Возрасен +2Деца

66

93

-

88

 1Возрасен +3Деца

82

114

-

108

 2Возрасни

60

84

-

80

 2Возрасни+1Дете

76

105

-

100

 2Возрасни+2Деца 0-7

76

105

-

100

 2Возрасни+2Деца

91

127

-

120

 3Возрасни

82

114

-

108

DBL MANSARD / HB

24

35

56

34

 1Возрасен +1Дете

48

71

113

67

 2Возрасни

48

71

113

67

DBL MANSARD / AI

30

42

-

39

 1Возрасен +1Дете

59

83

-

79

 2Возрасни

59

83

-

79

FAMILY ROOM / HB

30

42

63

40

 1Возрасен +1Дете

NO

NO

NO

NO

 1Возрасен +2Деца

NO

NO

NO

NO

 1Возрасен +3Деца

NO

NO

NO

NO

 1Возрасен +4Деца

NO

NO

NO

NO

 2Возрасни

NO

NO

NO

NO

 2Возрасни+1Дете

NO

NO

NO

NO

 2Возрасни+2Деца

NO

NO

NO

NO

 2Возрасни+3Деца 0-7

76

104

157

100

 2Возрасни+1Дете+2Деца 0-7

91

125

188

120

 2Возрасни+2Деца+1Дете 0-7

91

125

188

120

 2Возрасни+3Деца

106

146

219

140

 3Возрасни

NO

NO

NO

NO

 3Возрасни+1Дете

106

146

219

140

FAMILY ROOM / AI

36

48

-

46

 1Возрасен +1Дете

NO

NO

-

NO

 1Возрасен +2Деца

NO

NO

-

NO

 1Возрасен +3Деца

NO

NO

-

NO

 1Возрасен +4Деца

NO

NO

-

NO

 2Возрасни

NO

NO

-

NO

 2Возрасни+1Дете

NO

NO

-

NO

 2Возрасни+2Деца

NO

NO

-

NO

 2Возрасни+3Деца 0-7

108

144

-

137

 2Возрасни+1Дете+2Деца 0-7

108

144

-

137

 2Возрасни+2Деца+1Дете 0-7

108

144

-

137

 2Возрасни+3Деца

126

168

-

160

 3Возрасни

NO

NO

-

NO

 3Возрасни+1Дете

115

153

-

128

ONE BEDROOM APP / HB

75

99

144

95

 1Возрасен +1Дете

75

99

144

95

 1Возрасен +2Деца

94

124

180

118

 1Возрасен +3Деца

113

149

216

142

 1Возрасен +1Дете+2Деца 0-7

94

124

180

118

 2Возрасни

75

99

144

95

 2Возрасни+1Дете

94

124

180

118

 2Возрасни+2Деца 0-7

94

124

180

118

 2Возрасни+2Деца

113

149

216

142

 3Возрасни

102

134

195

128

 3Возрасни+1Дете

120

159

231

151

 4Возрасни

128

169

245

161

ONE BEDROOM APP / AI

89

120

-

113

 1Возрасен +1Дете

89

120

-

113

 1Возрасен +2Деца

111

150

-

141

 1Возрасен +3Деца

133

180

-

169

 1Возрасен +1Дете+2Деца 0-7

111

150

-

141

 2Возрасни

89

120

-

113

 2Возрасни+1Дете

111

150

-

141

 2Возрасни+2Деца 0-7

111

150

-

141

 2Возрасни+2Деца

133

180

-

169

 3Возрасни

120

162

-

152

 3Возрасни+1Дете

142

192

-

181

 4Возрасни

151

203

-

192

Период за откажување:

7 дена

14 дена

21 дена

10 дена

Пенали за откажување:

Прва ноќ

2 ноќи

100%

Прва ноќ

Пенали за непојавување;

50%

50%

100%

50%

Минимум престој:

-

3 ноќи

3 ноќи

-

ДОПЛАТИ:

Возрасни

Деца 4-14

   

Божиќна вечера 25.12

30,00 €

15,00

   

Новогодишна вечера

75,00 €

37,50

   

Туристичка такса по лице дневно

1,00 €

1,00

   

Деца 7-14

       

* цената вклучува користење на затворен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес, паркинг, интернет и трансфер до првата станица.  

http://www.banskospa.net/

       

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе