Следете нé или притиснете Escape

APART MOUNTVIEW LODGE - Хотел

3

Попусти

Попусти за рана резервација:

-         10% за резервации направени до 30.11

 

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Хотелот рсполага со ресторан, бар, паркинг, интернет, сауна, парна бања, фитнес центар

Локација: 1000м од гондолата, 1000 од центарот на Банско

Опис на собите: кабелска/сателитска ТВ, интернет, фрижидер, садови за готвење, фен, бања, балкон

http://www.propertymanagement.bg/en/properties_in_Bansko/mountview-lodge.html

Geolocation

APART HOTEL MOUNTVIEW LODGE 3*

01.12-27.12; 04.01-15.04

28.12-03.01

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ПО НОЌ НА БАЗА САМО НАЕМ

STUDIO / RO

 1Возрасен +1Дете

31

65

 1Возрасен +2Деца

31

65

 2Возрасни

31

65

 2Возрасни+1Дете

31

65

 3Возрасни

31

65

ONE BEDROOM APARTMENT / RO

 1Возрасен +1Дете

43

82

 1Возрасен +2Деца

43

82

 1Возрасен +3Деца

43

82

 2Возрасни

43

82

 2Возрасни+1Дете

43

82

 2Возрасни+2Деца

43

82

 3Возрасни

43

82

 3Возрасни+1Дете

43

82

 4Возрасни

43

82

TWO BEDROOMS APARTMENT / RO

 1Возрасен +1Дете

57

116

 1Возрасен +2Деца

57

116

 1Возрасен +3Деца

57

116

 1Возрасен +4Деца

57

116

 1Возрасен +5Деца

57

116

 2Возрасни

57

116

 2Возрасни+1Дете

57

116

 2Возрасни+2Деца

57

116

 2Возрасни+3Деца

57

116

 2Возрасни+4Деца

57

116

 3Возрасни

57

116

 3Возрасни+1Дете

57

116

 3Возрасни+2Деца

57

116

 3Возрасни+3Деца

57

116

 4Возрасни

57

116

 4Возрасни+1Дете

57

116

 4Возрасни+2Деца

57

116

 5Возрасни

57

116

 5Возрасни+1Дете

57

116

 6Возрасни

57

116

Период за откажување:

1 days

15 days

Пенали за откажување:

1st night

100 % of booked stay

Пенали за непојавување:

2 nights

100 % of booked stay

Минимум престој:

-

3 nights

Доплати

Возрасни

Деца 2-12

Повратен трансфер до ски лифтот

1,00 €

1,00

Туристичка такса

1,00 €

1,00

Деца 6-12

   

Цената вклучува користење на интернет

   

Попуст за рана резервација:

10 % до30.11

 

http://www.propertymanagement.bg/en/properties_in_Bansko/mountview-lodge.html

 

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе