Следете нé или притиснете Escape

КОПАОНИК - Вила

Попусти

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА 10 % за резервации до 01.10

 

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Опис

Вила Копаоник се наоѓа на надморска височина од 1710 метри и се наоѓа во самиот центар на туристичкиот центар Копаоник, во близина на апартманиte ЈАТ со директен пристап од главниот пат.Располага со студиа и апартмани од 28 до 62 м2, како и подземна гаража со 30 места. Внатрешноста е модерно дизајнирана, со удубност на прво местоВилата Копаоник е модерно дизајниран објект кој со својата функционалност обезбедува врвен квалитет и удобност прилагодени на секојдневните потреби на костите.Вилата, исто така, располага со прекрасни соби и апартмани со многу удобен и комплетно нов мебел, бидејќи секогаш се обидува да ги задоволи нашите гости на најдобар можен начин.СТУДИА

Вилата располафа со 1 + 1 и 2 + 1 студио.1 + 1 Студио содржи едно легло на развлекување/преклопување и фотелја која исто така се развлекува/преклопува.2 + 1 Студио содржи две легла на развлекување/преклопување и фотелја која исто така се развлекува/преклопува.Површината е околу 30м2. Максималниот број на гости во студиото е 5. Студиото има кујна која е опремена со комплетен сет (рамна плоча без печка, мини фрижидер со мини комора, садови и прибор. Крпи, како и комплетна постелнина се обезбедени за гостите.

Студиото располага со LCD телевизор и тераса. Гостите имаат бесплатен интернет пристап. Секое студио има своја ски кутија.

 

АПАРТМАНИ

VIP1 апартманот содржи едно легло на развлекување и фиксна гарнитура во дневната соба. Во спалната соба има брачен кревет и фотелја на развлекување. Површината е 65м2. Максималниот број на гости е 6. VIP1 има комплетно опремена кујна (плоча плус рерна, мини фрижидер со мини комора, садови и прибор) и има дополнително купатило (вкупно 2 бањи). Крпи, како и комплетна постелнина се обезбедени за гостите.

VIP1 апартманот има 2 x LCD телевизор. Гостите имаат бесплатен интернет пристап.

 

VIP апартманот располага со дневна соба со трпезарија и мини кујна. Располага со фиксна гарнитура во дневната соба. Спалната соба има брачен кревет, а другата дополнителна соба има два поединечни кревети или еден кревет на развлекување. Големината на VIP Апартманите е околу 78 м2. Максималниот број на гости е 5. Има кујна комплетно опремена (плоча плус рерна, мини фрижидер со мини комора, машина за миење садови, садови, прибор и слично). Крпи, како и комплетна постелнина се обезбедени за гостите.  Апартманот има 2 x LCD телевизор. Сите гости имаат бесплатен интернет пристап. Апартманот располага со мини сауна, како и тераса со поглед на најубавите планински врвови!

 

http://www.vilakopaonik.com/

 

ВИЛА КОПАОНИК

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА 10 % за резервации до 01.10

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

 

01.Дек

23. Дек

30.Дек

06.Јан

13.Јан

20.Јан

27.Јан

03.Феб

10.Феб

17.Феб

24.Феб

03.Mar

10.Мар

17.Мар

24.Мар

Макс. лица

23.Дек

30. Дек

06.Јан

13.Јан

20.Јан

27.Јан

03.Феб

10.Феб

17.Феб

24.Феб

03.Мар

10.Mar

17.Мар

24.Мар

Минимум ноќевања

3

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

3

0+1 студио

2

45

400

560

500

500

500

560

560

560

500

500

500

450

400

45

1+1  студио

3

45

400

560

500

500

500

560

560

560

500

500

500

450

400

45

2+1  студио

5

60

450

750

600

600

600

750

750

750

600

600

600

560

500

60

VIP 1 апартман

6

90

800

1100

850

850

850

1100

1100

1100

1100

850

850

850

800

90

VIP апартман

5

100

900

1200

1000

1000

1000

1200

1200

1200

1200

1000

1000

1000

900

100

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР ЗА НАЕМ НА СТД/АПТ. ПОМАЛ БРОЈ НА НОЌИ НА БАРАЊЕ.

Цената вклучува:

- наем на студио / апартман.

 ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА (плаќање во агенција):

- туристичка такса 1 ЕУР по лице дневно, 0,5 ЕУР по дете 7 – 15 дневно;

- Осигурување 0,7 ЕУР дневни по лице (деца под 2 не плаќаат)

SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе