Следете нé или притиснете Escape

Scorpions | БЕЛГРАД 10.06.2018

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕУР. ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1ЕУР = 62МКD

Програма

Програма на патувањето

10-11.06.2017 Скопје – Белград – Скопје

Состанок на групата во 06:30 часот на паркингот спроти хотел Holiday INN. Тргнување од Скопје во 07:00 часот. Патувањето продолжува накај Белград со попатни паузи за одмор. Пристигнување во Белград во пладневните часови. Слободно време за индивидуални активности. Почеток на концертот во 20:00 во Белградската Арена. По крајот на концертот, состанок на групата на договореното место и тргнување кон Македонија. Пристигнување во Скопје во утринските часови.

 

Опис

БЕЛГРАД 10.06.2018

Легендарните SCORPIONS на светска турнеја, дојдете со нас и дознајте зошто овој бенд успешно опстојува повеќе од 50 години.

 

 

 

Напомена

НАПОМЕНА:

- патничко здравствено осигурување не е вклучено во цената (200 ден)

- За реализација на патувањето потребен е минимум од 40 патници.

- За овој аранжман важат општите услови на ТА ПАПИЛОН

-Плаќањето се врши во денари по курс 1 EUR = 62 МКД

 

Важни информации

  ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО

- Превоз со туристички автобус на наведената релација

- Влезница за концертот по избор

- Организација на аранжманот и придружник на   патувањето

 

ФАН ПИТ

91 EUR

Партер стоење

81 EUR

Ниво 200 кат 1

88 EUR

Ниво 200 кат 2

87 EUR

Ниво 200 кат 3

84 EUR

Ниво 200 кат 4

81 EUR

Ниво 400 кат 1

83 EUR

Ниво 400 кат 2

79 EUR

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе

 

 SGL – Еднокреветна соба DBL – Двокреветна соба TWIN – Двокреветна соба со одвоени кревети TRPL – Трокреветна соба QUAD – Четворокреветна соба FAMILY – Семејна соба ECO – Економична соба, слаб поглед, помала квадратура и/или послаба локација APT – Апартман RO – Само наем на соба BB – Ноќевање со појадок HB – Полупансион (појадок и вечера) FB – Полн пансион (појадок, ручек и вечера) AI – Се вклучено UAI – Ултра се вклучено ADL – Возрасен CHD – Дете INF – Бебе BABY COT – креветче за бебе