star star star star

ACHAIA BEACH

Патра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Лоциран на самиот брег, хотелот Airotel Achaia Beach располага со базен, фитнес сала и сауна кои се на располагање на гостите. Сите соби се опремени со клима уред и ТВ со рамен екран.

Ресторанот нуди Грчка и интернационална кујна а хотелот располага со бар на плажа. Интернетот е бесплатен за гостите на хотелот.

Хотелот располага со бесплатен паркинг за гостите.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Базен
  • Балкон
  • Бар
  • Паркинг
  • Сауна
  • ТВ
  • Телефон
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди