star star star star

AEOLOS BEACH HOTEL

Крф

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Aeolos Beach Hotel 4*

Локација: Перама, на 9км од Керкира, прва линија од море

Сместување: 310 соби; Double Rooms Main Building (~22 m2), Double Bungalows GV/SV (~22 m2), Superior Bungalows SV, Family Βungalows Open Plan (~25 m2), Family Bungalows Sliding Door (~25 m2), Deluxe Rooms MB, Deluxe Rooms Bungalows (25m2), Suites Family 2-Brooms.

Услуга: се вклучено

Содржини: 3 бара, 2 ресторани, 2 базени, детски базен, перење, Wi-Fi интернет со доплата, лекар на повик, менувачница, паркинг, продавница, дадилка на барање, детски клуб,

Плажа: песочна на 40м (подземен премин), при влез во море камчиња, на места камења, бесплатни лежалки и чадори, пешкири со депозит

Спорт и забава: аеробик, аква аеробик, одбојка на плажа, пинг понг, тенис, ватерполо, анимација

Опременост на собите: клима, сателитска ТВ, мини бар, апарат за кафе/чај, папучи, тоалет со туш/када, фен, телефон, сеф со доплата, Wi-Fi интернет со доплата, балкон

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Балкон
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Одбојка на плажа
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Ресторан
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди