star star star

AKRATHOS BEACH

Атос

ПОПУСТ ДО 10% за резервација и престој до 16.10.2020

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Akrathos Beach 3*

Положба : се наоѓа на Атос во близина на 3 км од Уранополис, 125 км до Солун
Сместување: 276 соби и 36 свити. Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон, фрижидер.
Услуга: се вклучено ( појадок, ручек, вечера, ужина, алхохолни и безалхохолни домашни пијалоци)
Содржини: ресторан, бар покрај базен, ТВ сала, перална, мини маркет,паркинг...
Плажа: песочна плажа 
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, сала за кошарка, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Балкон
  • Клима
  • Сеф
  • ТВ
  • Телефон
  • Фен
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди