AKTI BELVEDERE APARTMANS

Скала Рахони

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Паркинг
 • Сеф
 • ТВ
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди