star star star star star

ALDEMAR ROYAL OLYMPIAN

Илиа

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Aldemar Royal Olympian Luxury Resort 5*

Овој ултра луксузен хотел лоциран на одлично место покриено со густо зеленило. Елегантен ентериер, голем избор на соби, одлична услуга, мини клуб за деца, ресторани, барови, базени, тениски игралишта, вечерни програми, како и еден од најдобрите Спа центри во регионот.

Локација: на сама плажа

Оброци: појадок и вечера - полупансион.

Содржина: рецепција, ресторан, лоби бар, wi-fi интернет.

Соби: купатило, фен, бањарка, клима, SAT-ТВ, телефон, мини фрижидер, балкон со седење

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Детско катче
 • Клима
 • Пинг понг
 • Ресторан
 • Сеф
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди