star star star star

ALEXANDER THE GREAT

Касандра

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2021)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2021)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2021 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.09 ДО 31.10.2021

ЗА ПРЕСТОЈ ОД 7 ДО 28 НОЌЕВАЊА 1 БЕСПЛАТНО НОЌЕВАЊE ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 23.05.2021 И ПОСЛЕ 27.09.2021

ПОПУСТИТЕ ВАЖАТ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Alexander The Great Hotel 4*

Лоциран во Криопоги, Халкидики. Хотелот нуди врвна услуга и традиционална грчка постопримливост. Сместен е на еден од најубавите брегови на медитеранот, се наоѓа меѓу борова шума која се протега се до белата песочна плажа.

Се наоѓа на плажа на 2km од Криопиги. Располага со клима уред и греење, сателитска ТВ, фрижидер/минибар, телефон, базен, интернет, ресторан, сеф, фен, паркинг, бар, детски капацитети, хендикеп пристап, сервис во соба, мини маркет и конференциски сали.

Положба: во близина на местото Криопиги на плажа
Сместување: 126 соби. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, сеф, мини бар, фен, телефон, интернет
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, таверна, ТВ сала, менувачница, доктор (на повик), интернет, перална, паркинг...
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базен со дел за деца, пинг понг, тенис, спортски активности, водени спортови, Грчка ноќ ...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Детско катче
  • Клима
  • Конференциска сала
  • Продавница
  • Ресторан
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди