star star star star

ALEXANDRA BEACH & SPA

Тасос

ДО 10% ПОПУСТ И ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04

ПОЛУПАНСИОН = ПОЛН ПАНСИОН ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

ПОПУСТИТЕ ВАЖАТ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Alexandra Beach  4*

Се наоѓа близу местото Потос на Тасос и претставува мал рај покрај плажата, кој ве очекува со својот панорамски поглед кон Егејското море. Мир и комфорт ве очекуваат исто така во овој прекрасен хотел.

Оддалеченост од плажа: 20м

Собите се опремени со: клима уред и греење, сателитска ТВ, фрижидер,

Содржини: бежичен интернет, базен, сеф, ресторан, конференциски сали, фен, паркинг, бар, спа, детски капацитети, спортски терени, перална, сервис во соба и доктор на повик.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Билијард
 • Мини голф
 • Нуркање
 • Пинг понг
 • Ресторан
 • Тениско игралиште
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди