star star star star star

ALEXANDROS PALACE

Атос

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Alexandros Palace  5*

Положба : се наоѓа на Атос во близина на Трипити, 5 км од Уранополис
Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити, 15 големи свити и 35 џуниор свити. Собите се опремени со бања, балкон, централна клима, сателитска ТВ, телефон, фрижидер, фен, сеф, а во свитите има свежо овошје и вино. 
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, ресторан со поглед на море, таверна, бар, бар на плажа, ТВ сала, менувачница, мини клуб, продавница за сувенири, мини маркет,паркинг...
Плажа: песочна плажа 
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, пинг понг, сала за кошарка, сауна, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал,анимација,детски театар, интернет...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • DVD
  • Клима
  • Сеф
  • ТВ
  • Телефон
  • Фен
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди