AMMOUDA VILLAS SITONIA

Ормос Панагиас

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Доколку барате луксузен и модерен комплекс, со сите потребни содржини за одмор во вистинска смисла на зборот, Вилата е вистинскиот избор за одмор во близина на една од најубавите плажи во Ситонија, Трани Аммуда.

Од приватната плажа е само на 50 метри опремена со чадори и лежалки, на околу 1,5 км од првиот супермаркет и во близина на  таверните во Ормос Панагиас.

Располага со  двокреветни соби, мезонети за четири до осум лица, трокреветни, четирикреветни и петкреветни вили на приземје

Сите сместувачки единици имаат LCD телевизори, интернет, клима, опремена кујна со шпорет (купатило со туш и балкон со маса и столчиња за уживање.

Во рамките на дворот има скара, маси за фудбал на маса и пинг-понг, мало кошаркарско игралиште, сопствен паркинг и игралиште за деца.

Доколку барате модерно сместување блиску до прекрасна плажа, Вилите Амууда се вистинскиот избор за вашиот одмор.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Балкон
 • Бања
 • Билијард
 • Градина
 • Клима
 • Кујна
 • Место за скара
 • Паркинг
 • Пинг понг
 • ТВ
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди