star star star star

ASTERA

Златни песоци

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 07.07 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 30.09

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Astera 4* https://en.asterahotel.com/the-hotel

Локација: се наоѓа на 3 минути од плажата.

Опис: Хотелот се состои од 277 соби (стандард, супериор, семејни и свитови).

Соби: Секоја од собите е опремена со ТВ со сателитска, интернет, балкон и фен.

Услуга: Ултра се вклучено.

Содржини: 2 ресторани и лоби бар кој работи 24/7. Во склоп на хотелот има затворен базен, отворен базен, спа центар, фитнес центар и игротека за деца.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Сеф
 • ТВ
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди