star star star star star

ATHENA PALLAS VILLAGE

Акти Елиас

ДО 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.03 ДО 31.10.2021

УПЛАТА 20% ВЕДНАШ И 80% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Acrotel Athena Pallas Village 5*

Хотелот има своја приватна плажа во Athena Palace има 2 ресторани, и одлични спа објекти. Неос Мармарас е на 8  километри.

Athena Palace има комплетно опремени соби и апартмани со дрвени греди и камени структури. Сите соби се опремени со сателитска ТВ, клима уред и мини бар.

Аthena Palace има  спа центар со соби за масажи, сауна, топла када, амам и затворен базен за греење. Хотелот исто така има и 3 надворешни базени  .

Хотелски содржини и услуги

 24 часовна услуга во соба

Рент-а-кар

 Рецепција 24/7

 Wi-fi бесплатно

 Продавница за подароци

 Приватен паркинг

 Игралиште за деца

 Домашни миленици

 Wi-fi бесплатно

Активности во близина на хотелот

 Пинг-Понг

 Куглана

 Билијард

 Велосипеди за изнајмување

 Планинарење

 Тениски терени

 Соба за игри

 Мини голф

Сите соби се опремени со

 ТВ

 Телефон

 Фен

 Клима Уред

 Балкон или Тераса

 Када/Туш Кабина

Локација

X Координати: 40.162794

Y координати: 23.727701

Спа Услуги

 Сауна

 Турска бања/ Хамам

 Топла када

 Фитнес

 СПА центар

 Солариум

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Детско катче
 • Животни
 • Масажа
 • Паркинг
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Фен
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди