star star star star

ATRIUM

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Atrium Hotel 4*

Хотелот е лоциран во Пефкохори во Касандра, Халкидики. Хотелот се карактеризира со големи и светли зелено-цветни градини кои на гостите ин нудат посебни моменти на релаксација. Сите 110 соби во хотелот се убаво декорирани.

Се наоѓа на 800m од плажата и на 500m од Пефкохори. Располага со: телефон, интернет, ресторан, детски капацитети, спортски терени, базен, сателитска ТВ, клима уред со греење, сеф, фрижидер/минибар, мини маркет и бар.

Локација: Полуоствор Касандра, 500 м од Пефкохори, 95 км од аеродромот Македонија во Солун. Реновиран 2014 година.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Билијард
 • Детско катче
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Ресторан
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Топоган
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди