star star star star

AURORA RESORT & SPA

Берово

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Аурора Ресорт и СПА е сместен во источниот планински дел на Македонија, со надморска височина од 1100 метри близу Берово веднаш над беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини. Точно во овој регион, се наоѓа еден од четирите воздушни коридори во светот, збогатен со огромно количество на кислород, претворајќи го ресортот во беспрекорно чиста воздушна бања.

Изграден од природни елементи, со употреба на вулкански камен и дрво, оплеменет со различни видови на растенија и дрвја кои го претвораат ресортот во прекрасна ботаничка градина, збогатен со секојдневниот пој на птиците, припитомени во куќарките специјално изработени за нив и потставени по боровите кои го опкружуваат комплексот.

Со своите содржини како: world-class СПА центар, Ресторан што претставува уметничко ремек дело, пет ѕвездено сместување, прекрасни базени, беспрекорна услуга од светска класа и богати и интересни планински содржини, го прават овој луксузен сепак интимен комплекс Вашето совршено бегство од секојдневието.

Со неколку зборови кажано „Мало парче рај, од мир и спокојност, создадено да Ви пружи незаборавно искуство“!!

Нашиот комплекс располага со 29 соби од различна категорија кои нудат луксуз и елеганција, дизејнирани со специјална цел да понудат неверојатен комфорт.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Кујна
  • Мини бар
  • Паркинг
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди