star star

AZAPIKO BLUE SEA HOTEL

Ситонија

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Azapiko Blue Sea Hotel 2*

Положба: Полуостров Ситонија, 5 км од Торони, 15 км од Неос Мармарас, 130 км од Солун

Сместување: Вкупно 24 соби: Family Rooms (~35 m2).

Во собите има клима, Wi-Fi интернет, телефон, мини-фрижидер, тоалет, балкон.

Услуга: полупансион

Содржини: Пријатна област со базен. Едноставен стил, интернет, ресторан, бар, добра услуга.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бар
  • Клима
  • Ресторан
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди