star star star star star

Barcelo Hydra Beach

Пелопонез

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Barceló Hydra Beach Resort е комплекс со 5* дизајниран во модерен стил додека ја зачувува најавтентичната суштина на Грција. Се наоѓа во многу мирна област на Арголис, позната по своите историски места на интерес, на брегот на Егејското Море. Со спектакуларен поглед на островот Хидра, има пристап до 3 идилични плажи со кристално чиста вода, за ексклузивна употреба на гостите. Комплексот, блиску до градот Ермиони, нуди неколку видови сместување за вашиот одмор на полуостровот Пелопонез, вклучувајќи супериорни и луксузни соби, бунгалови и апартмани. Сите тие имаат пристап до ексклузивните услуги понудени како дел од програмата All Inclusive. Одморалиштето располага со спа со поглед на море, обезбедувајќи широк спектар на третмани и масажи, како и салон за убавина. Има и тениски терени и фудбалски терен, кои се само дел од погодностите кои хотелот ги нуди за да ги задоволат сите вкусови. А за помладите членови на семејството има мини клуб и детски базен. Баровите и рестораните нудат широк спектар на опции за јадење, вклучително и интернационално шведска маса со тематски вечери и отворена кујна. За најпребирливите гости, има и персонализирана услуга во ексклузивните à la carte ресторани. Обвиткана во зелена оаза од маслинки и цитрусни овошни дрвја, плажата Барцело Хидра е совршена можност да се опуштите во луксузно опкружување

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Ресторан
 • СПА
 • Тениско игралиште
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди