star star star star star

BARCELO ROYAL BEACH

Soncev Breg

До 20% попуст за резервации до 30.9.2021

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Велосипед
 • Голф
 • Градина
 • Казино
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Продавница
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • СПА
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Топоган
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди