BEAUFORT BEACH FRONT VILLA

Никити

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

BEAUFORT BEACH FRONT VILLA

Beaufort BeachFront Villa  (300м2) во Никити, Ситонија, скриена во тивка и престижна населба, само на кратка прошетка до селото. Опремено со беспрекори терацо подови  и класични тавани  од бор,  реновирана во 2012 година со акцент на зачувување на уметничкото декоративно чувство. Декорирана со модерен и антички мебел  од меѓународна и грчка уметност и осветлување, куќата е подготвена традиционално да ги дочекува гостите и нивните семејства. Оваа вила на плажа е со голем зелен двор и летна кујна е мирен и приватен тропски рај. Совршено е за големи семејства и удобно може да смести до четири парови со деца. До главната зграда има независна просторија со купатило и два еднокреветни кревети за две лица.

Најблиската организирана плажа: 20 м

Сместувачки капацитет : 8 возрасни

Содржини:

Две спални соби со еден брачен кревет

Спална соба со два кревети со големина на кралица

Спална соба со два кревети

Три купатила со тоалет

ВЦ

Кујна

Електричен котел

Кафемат

Машина за миење садови

Фрижидер

Тостер

Рерна

Замрзнувач

Интернет

телевизија

Скара

Градинарски мебел

Паркинг

Чадори и лежалки

Климатизација

Камин

Фен

Даска за пеглање

Легла за кревети

Сапун и шампон

Крпи

Машина за перење

Грејач на вода

Добредојдовте пакет

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Балкон
 • Бања
 • Градина
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Место за скара
 • Паркинг
 • ТВ
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди