star star star star

BISTRA

Маврово

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.

 Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ. Нашиот ресторан нуди богат избор на исклучителни специјалитети од морска храна и традиционални јадења.

Хотелот располага со сопствен ресторан и бар, базен, кралско џакузи, фитнес центар, сауна и игротека за најмалите.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Бар
  • Ресторан
  • Сауна
  • ТВ
  • Теретана
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди