star star star star star

Blu Bay hotel

Sozopol

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

https://blu-bay.com/

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Велосипед
 • Градина
 • Детско катче
 • Животни
 • Клима
 • Козметички салон
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Нуркање
 • Паркинг
 • Продавница
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Фен
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 150 - 200
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди