star star star star star

Blue Dreams Resort Bodrum

Мугла

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е со сопствена област на плажа и добро опремен спа центар, одморалиштето со 5 ѕвезди Blue Dreams има поглед на Средоземното Море и нуди луксузни соби со опремен балкон.

Климатизираните соби во Blue Dreams имаат модерен и елегантен ентериер. Сите соби имаат паркет, сателитска ТВ и минибар.

Бујните, уредени градини кои го опкружуваат одморалиштето Blue Dreams водат до тениското игралиште и до морето каде што гостите можат да уживаат во нуркање, сурфање на ветер и нуркање. За релаксација, бањата има амам и третмани со масажа.

Главниот ресторан на хотелот, Turquoise Restaurant, им овозможува на гостите да уживаат во турската и интернационалната кујна додека уживаат во панорамскиот поглед на морето. Други ресторани на лице место нудат италијански оброци или јадења од морска храна.

Blue Dreams нуди жив ноќен живот со ноќен клуб и персонал за забава на локацијата. Децата можат да се забавуваат во мини клуб, аквапарк и игралиште.

Бодрум е на само 10 километри од одморалиштето Blue Dreams, а аеродромот Милас е 20-минутно возење.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Билијард
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Козметички салон
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Масажа
 • Мини голф
 • Нуркање
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Радио
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • Солариум
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Фен
 • Фитнес
 • Фрижидер
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди