БОДРУМ директен лет од Скопје

Бодрум

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Детали од лет
TK7933 SKPBJV 0720 0935
TK7932 BJVSKP 0320 0345 **цените се пакет и се дадени по лице во двокреветна соба НАПОМЕНА: Цените се променливи во зависност од слободни места на авион и  во хотел

Цената вклучува:

  • Авионски лет согласно детали во програма
  • Рачен багаж од 8кг и чекиран багаж од 20кг
  • Трансфер аеродром – хотел – аеродром
  • Хотелско сместување согласно наведениот тип на соба / услуга


Цената не вклучува:

  • Здравствено осигурување – ЗАДОЛЖИТЕЛНО
  • Задолжително негативен ПЦР тест (72 часа изваден пред полетување – за влез во Турција)
  • Факултативни тури
  • Индивидуални трошоци 
  • Се што не е наведено во цената вклучува


Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Авионски превоз
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди