БОДРУМ ПРОМОЦИЈА 22-29.07.2021

Бодрум

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Директна лет од Скопје

22-29.07.2021/ престој 22-28.07.2021 (6 ноќевања / 7 дена)

Детали за лет
TK7933 SKPBJV 0720 0935
TK7932 BJVSKP 0320 0345

**цените се пакет и се дадени по лице во двокреветна соба за 6 ноќи

НАПОМЕНА: Цените се променливи во зависност од слободни места на авион и  во хотел. 

Цената вклучува:

  • Авионски лет согласно детали во програма
  • Рачен багаж од 8кг и чекиран багаж од 20кг
  • Трансфер аеродром – хотел – аеродром
  • Хотелско сместување согласно наведениот тип на соба / услуга
Услови

Цената не вклучува:
• Здравствено осигурување – ЗАДОЛЖИТЕЛНО
• Задолжително негативен ПЦР тест (72 часа изваден пред полетување – за влез во Турција), брз тест 48 часа пред пат ИЛИ сертификат со QR код за примени 2 дози вакцина
• Факултативни тури
• Индивидуални трошоци
• Се што не е наведено во цената вклучува

Услови:
• При резервација се плаќа депозит од 50%, а целосна уплата се прави 15 дена пред поаѓање.
• Туроператорот го задржува правото да го менува редоследот на реализација на програмата.
• Задолжително патничко осигурување

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Авионски превоз
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди