star star star

BOMO BELLAGIO

Касандра

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

BOMO BELLAGIO HOTEL 3* www.bellagio-hotel.gr/en/

Локација: Фурка, Касандра 400 метри од плажа.

Сместување: хотелските соби се комплетно опремени со клима уреди, ТВ и купатило.

Услуга: се вклучено

Содржини: рецепција, ресторан, бар

Плажа: на 400м од песочна плажа.

Спорт и забава: надворешен базен

X Координати: 40.004788126166375

Y координати: 23.385810256004333

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Градина
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди