star star star star

Bomo Club Tosca Beach

Кавала

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 1237

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Приватна песочна плажа, удобни соби, ресторани, бар, детски клуб услога на високо ниво се само дел од одликите на овој хотел.
Локација: Сликовито туристичко подрачје во Кавала, на 1 км од местото Палио (со бројни продавници, таверни, ресторани и барови), 6 км од градот Кавала, 40 км од аеродромот во Кавала. Хотелот се состои од бунгалови, сместени во мала борова шума, централна зграда со ресторан и 18 бунгалови каде се наоѓаат собите. Хотелот нуди опуштен семеен одмор.
Услуга: Ultra All inclusive
Вкупно 125 соби: Single, Dbl, DblBank bad, Family suites SV, Suites SV.
Сите соби се комплетно опремени со клима, телефон, Wi fi, сеф, минибар, TV, фен, прибор за припрема на кафе или чај, балкон.

Bomo Tosca Beach

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бар
  • Клима
  • Лежалки и чадори
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди