star star star star

BOMO MAGNA GRAECIA 4* DASSIA

Дасиа

ПОПУСТ ДО 15% за резеервација до 15.07 за престој 04.07 - 31.07.2020

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Локација: 200м од  плажа

Хотелски содржини: Надворешен базен (детски сектор), Интернет, Паркинг, Сеф, Конференциска сала, Турска бања, Детско катче, Терен за одбојка, Спортови на вода, Тениски терени, Билијард

Соби: Тераса,Фен, Клима, Мини бар, Сателитска ТВ, Телефон, Бања

Ресторани: Главен ресторан, Лоби бар, Пул бар

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Билијард
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Паркинг
 • Сеф
 • ТВ
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди