star star star

BOMO OLYMPIC KOSMAS

Касандра

ДО 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 01.06-08.09 ЗА Triple Room (Standard), Quadruple Room (Standard)

ДО 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 01.06-08.09 ЗА Single Room (Standard), Double Room (Standard),

ДО 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 30.04-31.05, 09.09-09.10

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Bomo Olympic Kosmas 3*+

Положба: 500м од центар на Ханиоти, 85км од Солун

Сместување: 145 соби

Собите се опремени со: клима, сателитска ТВ, фен, фрижидер, балкон, туш тоалет.

Услуга: се вклучено

Содржини: ресторан, бар покрај базен, 24 часа рецепција, лифт, сеф, бифе ресторан, wi-fi интернет во јавни простории, перална, рент а кар...

Плажа: 300м од плажа

Спорт и забава: отворен базен со посебен дел за деца.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Ресторан
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди