BOMO VILLAS KOSMAS

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Bomo Villas Kosmas www.bomohotels.com/hotel/bomo-villas-kosma

Положба: 650м од центарот на Ханиоти, 900м од морето.

Сместување: 10 вили, секоја со приватен базен.

Вилите се опремени со: кујна, клима, сателитска ТВ, фен, фрижидер, балкон, туш тоалет и базен.

Услуга: наем

Содржини: wi-fi, базен, место за скара, сателитска ТВ, фрижидер, опремена кујна.

Плажа: 900м од јавна песочна плажа

Спорт и забава: приватен базен.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Клима
  • Кујна
  • Паркинг
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 500-1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди