star star star star

BOROVETS GREEN ( EX. WHITE HOUSE )

Боровец

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Се наоѓа на 550 метри од ски лифтот во Боровец, хотелот ви нуди  жичен интернет во сите соби и фитнес центар. Сауната, турската бања и масажата се со доплата. Секоја соба содржи ТВ со рамен екран со кабелски канали, и простор за седење со софа на располагање. Во бањата туш кабина, со бесплатен тоалетен прибор и фен на располаѓање. Од балконите има прекрасен поглед на околината на хотелот. На располагање на гостите е ресторан и лоби бар. На 5 минути пешачење од хотелот има продавница за храна. Автобуската станица е оддалечена 300 метри. Превоз до жичарата е на барање, со доплата. Хотелски содржини и услуги
 • Интернет
 • Ресторан
 • Ресторан а ла карт
 • Лифт
 • Лоби бар
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
Активности во близина на хотелот
 • Билијард
 • Скијање
 • Јавање коњи
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Интернет конекција
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Мини Бар
 • Фен
 • Греење
 • Бања со туш кабина
локација
 • X Координати: 42.271850998069205
 • Y координати: 23.603755831718445
Спа Услуги
 • Џакузи
 • Сауна
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани
 • Топла када
 • Фитнес

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди