star star star star star

BOROVETS HILLS

Боровец

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 5% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 02.02.2024 ДНЕВЕН ПОПУСТ 6=5, 7=6, 8=7, 9=8 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ОД 13.01 ДО 02.02.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ДНЕВЕН ПОПУСТ 6=5, 7=6, 8=7, 9=8 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ОД 09.03. ДО 30.04.2024

ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ГАЛА ВЕЧЕРА 91 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 41 EUR ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е лоциран на 100 м од ски-стазата Јастребец, 3 км од центарот на Боровец во повисокиот мирен дел.

Хотелот нуди одлични услови за одмор, спорт и деловни патувања. Локацијата во близина бна ски стазата Јастребец им овозможува на гостите што скијаат одличен пристап за уживње во својот омилен спорт. Располага со одлично опремени сместувачки капацитети, сала за конференции. 2 ресторани, лоби бар, ски гардеробер, ски школо, детско катче.

СПА Центарот располага со: внатрешен базен, џакузи, фитнес, турски хамам, тепидариум, парна бања, сауна и релакс зона.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Паркинг
  • Сауна
  • Фитнес
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди