star star star star star

Bougainville Bay Resort & Spa

Саранда

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Bougainville Bay Resort & Spa 5* - Saranda

Хотелот е лоциран во Саранда, во областа Влора. Располага со 3 базени, 3 барови, Спа центар и приватна плажа.

Внатрешноста на хотелот, рецепцијата и спратовите се дизајнирани како уметничко дело.

На гостите им е на располаганје паркинг кој се наплаќа во период 01 јуни – 30 Август како и WiFi низ целиот хотел.

Сите соби се опремени со LCD TV и приватна бања со фен.

Рецепцијата работи 24 часа а на гостите им е на располагање и ресторанот.

Во хотелот може да се изнајми велосипед а областа е позната како одлицно место за нуркање. Хотелот располага со 123 соби и 35 апартмани.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
  • СПА
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди